22 Şubat - 25 Şubat 2024 Kayseri OSB Fuar Merkezi

Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarı

19. Kayseri Tarım Fuarı

22 - 25 Şubat 2024 tarihleri arasında Kayseri OSB Fuar Merkezinde 19. düzenlenecek olan Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarının 19. yılında 1900 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 81 ilden gelen yaklaşık 300.000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır. Kayseri Tarım Fuarı Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarıyla Birlikte yapılmaktadır. Fuar sektörünün önde gelen fuarlarından biri olmuştur. 

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün sektördeki gelişmeleri makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği, alım ve satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçerdöverler, toprak işleme, ekim-dikim makinaları, modern sulama alet ve makine ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım satım imkanları oluşacaktır.

Sizde ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız, KAYSERİ TARIM FUARI 2024 de yerinizi alınız.

 

Online Davetiye

Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarı

19. Kayseri Tarım Fuarı

Yanda yer alan formu doldurarak gönderdiğinizde fuar davetiyeniz mail adresinize gönderilecektir.

E Bülten Kayıt

Fuarla ilgili güncel gelişmelerden haberdar olun.

Destekleyen Kurumlar
Yetkili Tur Firması

Atlas Expo

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMİŞTİR.